Novinky
 • DOBROTY S PŘÍBĚHEM s novým párty stanem

  DOBROTY S PŘÍBĚHEM se stali součástí mnoha farmářských trhů i větších festivalů. Na kterých potkáte náš FooTruck nebo klasický party stan, který nám darovala společnost Expodům.cz.

 • Křtíme Foodtruck DOBROTY S PŘÍBĚHEM

  Přijďte na křest pojízdné prodejny v pátek 27. dubna u sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM.

 • DOBROTY JEDOU díky Vám!

  „Když se chce, všechno jde...“ I tak by se dal shrnout rok 2016 v případě sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM, v kterém již tři roky vyrábíme ve velkém (ovšem ručně) nakládané sýry a utopence. V podniku jsou zaměstnáni i lidé s mentálním postižením, pro které není lehké uplatnit se na otevřeném trhu práce.

 • Simona Stašová slavnostně otevřela občerstvení v Davli

  V pátek 11. července 2014 v 15 hodin jsme zahájili oficiální provoz občerstvení v Davli. Hvězdou slavnostního otevření byla naše dlouholetá patronka Simona Stašová.

DOBROTY S PŘÍBĚHEM s novým párty stanem

DOBROTY S PŘÍBĚHEM se staly součástí mnoha farmářských trhů i větších festivalů. Na kterých potkáte náš FoodTruck nebo klasický párty stan, který nám darovala společnost Expodům.cz.  Party stany jsou pro venkovní akce nezbytné a bylo pro nás příjemným překvapením, když nám Expodům.cz nabídl stan jako dar. Party stan si už nemusíme nikde půjčovat, ale je zcela náš. Manipulace s nůžkovým rychle-rozkládacím stanem je opravdu snadná a elegantní bílá barva nám sluší. 

Nejen, že dostanete naše výrobky v hezkém prostředí, ale příjemný stín poskytne lepší pracovní podmínky našim zaměstnancům v tomto horkém létě.

Stan využíjeme na našich akcích - CIHLAFEST 2019, Metronom, United Islands a trzích sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM. Do prodeje zapojujeme i naše kolegy se zdravotním handicapem, kteří se tak kromě nakládání delikates, dostanou i do přímého kontaktu se zákazníky a mohou se tak naučit i nové pracovní dovednosti.

 

webhosting,multihosting,domény
Tyto stránky jsou sponzorovány firmou ACTIVE 24.

Facebook